ximikblog

Блог учителя хімії С. Літковець

9 клас

ri

Секрети планування:

Слово “планування”, швидше за все, не асоціюється у тебе з яких-небудь цікавим і захоплюючим заняттям. Але саме планування може стати твоїм вірним другом і помічником у навчанні, своєрідним “ангелом-охоронцем” від стресів і неприємних несподіванок. Існує думка, що ми втомлюємося від незроблених справ і особливо від того безладу в голові, який виникає, коли невирішені проблеми накопичуються і нашаровуються одна на іншу.  Крім того, планування допомагає людині затрачати менше часу на одноманітну і нудну роботу. Уміння планувати забезпечить не тільки успіх в навчанні, а й майбутні високі професійні досягнення.

З чого починається планування?

У першу чергу, необхідно вміти виділяти головне, тобто тобі належить навчитися вибудовувати проблеми і справи за ступенем важливості.

Потім визнач цілі і склади план дій, необхідних для її досягнення.

Важливо також навчитися відстежувати виконання плану і оцінити отриманий результат

 

Основна мета даного розділу –  надати тобі для допомоги  структурований матеріал, що допоможе у вавчення  курсу. У даній підбірці  використано сучасні засоби навчання, ІК-технології, приклади розв’язування відповідних задач, роз’яснюються питання, що викликають найбільші труднощі.

Викладені матеріали можуть бути використані для підвищення ефективності самостійної роботи при опануванні основного курсу хімії, а також при повторенні.

Навчальний курс містить теоретичний матеріал (лекції, презентації), алгоритми та приклади розв’язування задач різних типів, інтернет-посилання на відеоролики хімічних дослідів, що передбачені чинною програмою та завдання для самоконтролю.

Advertisements
%d блогерам подобається це: